عضویت
کیفیت، نوآوری و خلاقیت، همواره در بیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سعی ما در بیان بر این است تا خدماتی در خور شان کاربران ایرانی را فراهم آوریم و برای رسیدن به این هدف همیشه تلاش خواهیم کرد.

سلام، یک ابَر جستجوگر (Meta Search Engine) هوشمند و پیشرفته اینترنتی است. سلام، عبارت مد نظر کاربر را به طور هم زمان و موازی در چندین موتور جستجوگر جستجو کرده و با به کارگیری الگوهای هوش مصنوعی، ترکیب بهینه همه آنها را نمایش می دهد.

بلاگ رسانه ای است برای متخصصان تا با استفاده از امکانات پیشرفته ، حضور موثرتری در اینترنت داشته باشند. سعی ما در بلاگ بر این است تا به ساده ترین نحو ممکن این فرصت را برای نخبگان، محققان، هنرمندان، اهل قلم و بلاگ نویسان حرفه ای فراهم آوریم تا بتوانند بدون پرداخت هزینه و فارغ از دغدغه های فنی، بر تولید و نشر آثار خود تمرکز کنند.

صندوق بیان محل مناسبی برای ذخیره و نگهداری انواع فایل بر روی اینترنت است.همچنین صندوق بیان به شما این امکان را می دهدکه فایل های مورد نظر خود را چه عکس، چه فیلم و چه سایر فایل ها را به آسانی انتشار دهید و در اختیار عموم بگذارید.همچنین اختیارات مدیریتی فراوانی برای تک تک فایل ها خواهید داشت.

هد، بسته نرم افزاری کاملی برای ارائه خدمات پیشرفته پست الکترونیک است. هد این امکان را فراهم می آورد تا شرکت ها و موسسات، بتوانند به صورت عمومی و یا محدود، به ارائه سرویس ایمیل به کاربران یا مشتریان خود بپردازند. در هد تلاش شده است تا آخرین فناوری های روز دنیا، به سادگی در اختیار کاربران قرار گیرد.

رصدگر هوشمند پینگز، با رصد کردن مداوم سرورها و سایت های اینترنتی درخواستی، هرگونه قطعی یا خرابی احتمالی را بلافاصله از طریق پیامک، ایمیل، یا تلفن گویا به مسئولین سایت ها اطلاع می دهد. کلیه جزییات مربوط به چگونگی رصد و اقدامات بعدی سامانه در صورت تشخیص ایراد، توسط کاربر قابل تنظیم می باشد.

بیان به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت برنامه نویسان و متخصصان رایانه واجد شرایط، دوره های آموزشی پیشرفته ای را برگزار می کند. سرفصل های آموزشی این دوره ها، بر اساس آخرین فناوری های روز دنیا و مهمترین چالشهای صنعت فناوری اطلاعات انتخاب می شوند.

بیان در کنار ارائه خدمات عمومی خود به کاربران اینترنت، به شرکت ها و متخصصان ایرانی نیز خدمات مشاوره ای تخصصی در به کارگیری فناوری های نوین، خدمات مراکز داده، رایانش ابری و سیستم های توزیعی، امنیت و معماری پایگاه های داده حجیم ارائه می دهد.

زال یک موتور جستجوی فارسی است که توسط شرکت بیان و با هدف ارتقا کیفیت خدمات جستجو برای کاربران فارسی زبان در حال توسعه است. در حال حاضر استفاده از زال تنها از طریق ابرجستجوگر سلام امکان پذیر است.